İade & Değişim

Ücretsiz Kargo: 1749 TL üzeri siparişleriniz Aras Kargo ile ücretsiz gönderilir. mamulier.com’dan satın aldığınız tüm ürünler 2-7 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir. Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi lütfen kontrol ediniz.

 30 Gün İçerisinde İade Hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde ürün faturası ile birlikte geri gönderebilirsiniz. Ürünlerin iade edilebilmesi için iade koşullarına uyması gerekmektedir.

  • İade etmek istenilen ürünün kargo sürecinde zarar görmemesi için ürün katlı, lekelenmeyecek şekilde paketlenmiş olarak kargoya verilmelidir.
  • Ürün kullanılmamış, yıkanmamış, tadilat görmemiş, etiketi koparılmamış ve lekesiz olması gerekmektedir.
  • Web sitemizde de belirttiğimiz üzere ürün sevkiyat bedeli olan kargo ücretleri tarafınızdan karşılanmaktadır.
  • İade&değişim yapmak istediğiniz ürünlerinizi Hürriyet Mh. Dr. Cemil Bengü Cd. Akçaağaç Sk. No: 3 Kağıthane/İSTANBUL adresine Myraang Tekstil adına gönderim yapmanız gerekmektedir. 

 

Geri Ödeme: İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uygun olduğu takdirde, geri ödeme işlemleri 14 iş günü içerisinde tamamlanıp bankanıza iletilir. İade edilen tutar, ortalama 1-3 iş günü içerisinde kredi kartlarına yansırken, bu süreç nakit kartlarda bankanıza bağlı olarak uzayabilir. Taksitli ödemelerin iadesi, banka süreçleri gereği taksitli olarak yapılır. Geri ödeme sürecini, bankanızla iletişime geçerek takip edebilirsiniz.

 

Destek için mamuliermilano@gmail.com adresine e-posta gönderebilir ya da 0530 022 5083 numaralı hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.